Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 26 серпня 2021

Дата: 26.08.2021 08:40

Станом на 26 серпня 2021 року на Сумщині 79193 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 24 осіб (Буринський р-н – 2, Великописарівський р-н – 2, Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 3, Охтирка – 1, Ромни – 2, Середино-Будський р-н – 4, Суми – 7, Ямпільський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1354 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Охтирка – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77329 осіб, з них за минулу добу – 39 (Великописарівський р-н – 1, Глухів – 5, Глухівський р-н – 2, Конотоп – 2, Кролевецький р-н – 2, Лебедин – 4, Липоводолинський р-н – 1, Охтирка – 15, Роменський р-н – 1, Суми – 3, Тростянецький р-н – 1, Ямпільський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.