Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 25 серпня 2021

Дата: 25.08.2021 08:36

Станом на 25 серпня 2021 року на Сумщині 79169 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 15 осіб (Конотоп – 3, Кролевецький р-н – 1, Суми – 11)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1353 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77290 осіб, з них за минулу добу – 12 (Краснопільський р-н – 1, Суми – 9, Сумський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.