Привітання з Днем незалежності України!

Дата: 24.08.2021 08:00

Шановні мешканці Ворожбянської територіальної громади та її гості!

Щиро вітаємо з 30-ю річницею Незалежності України!

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності. Гаслом цьогорічного святкування є вислів: "Ти у мене єдина". І дійсно, для нас українців наша держава є єдиною, і ми повинні пишатися тим, що ми українці.

Проголошення незалежності стало логічним завершенням українського державотворення у ХХ столітті. І відзначаючи її 30-ту річницю ми говоримо про тисячолітню історію нашої державності.

30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулась як суверенна держава, здатна сповідувати демократичні цінності та захищати свободу – як народу, так і решти Європи, стримуючи агресію на своїх кордонах. Тому ми свято віримо, що наші бійці об’єднаних сил успішно проведуть всі військові операції і ворог, який тимчасово окупував частину Луганської, Донецької областей та Крим, буде витіснений з наших територій, і в країні запанує мир і злагода. А пам'ять про всіх загиблих у збройних конфліктах, та їх героїчний подвиг не померкне у віках, і буде передаватися з покоління в покоління.

Шановні земляки! Ще раз вітаємо всіх зі святом. Зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Зі святом вас! Слава Україні!