Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 21 серпня 2021

Дата: 21.08.2021 08:31

Станом на 21 серпня 2021 року на Сумщині 79100 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 64 осіб (Білопільський р-н – 1, Глухів – 9, Глухівський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 5, Липоводолинський р-н – 2, Путивльський р-н – 2, Ромни – 5, Суми – 28, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 5, Ямпільський р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1352 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Охтирка – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77223 осіб, з них за минулу добу – 25 (Білопільський р-н – 1, Глухів – 1, Конотоп – 13, Суми – 9, Сумський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.