Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 20 серпня 2021

Дата: 20.08.2021 09:05

Станом на 20 серпня 2021 року на Сумщині 79036 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 46 осіб (Білопільський р-н – 2, Буринський р-н – 2, Конотоп – 6, Конотопський р-н – 1, Охтирка – 4, Ромни – 1, Суми – 15, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 5, Шостка – 7, Ямпільський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1351 летальних випадки, з них за минулу добу – 2 (Конотоп – 1, Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77198 осіб, з них за минулу добу – 33 (Буринський р-н – 10, Лебедин – 1, Липоводолинський р-н – 3, Недригайлівський р-н – 1, Ромни – 4, Суми – 12, Сумський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.