Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 18 серпня 2021

Дата: 18.08.2021 08:55

Станом на 18 серпня 2021 року на Сумщині 78942 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 61 осіб (Білопільський р-н – 2, Буринський р-н – 6, Великописарівський р-н – 3, Глухів – 9, Глухівський р-н – 2, Конотоп – 10, Краснопільський р-н – 2, Лебединський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 1, Охтирка – 1, Охтирський р-н – 2, Роменський р-н – 1, Суми – 9, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 7, Шостка – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1349 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77148 осіб, з них за минулу добу – 77 (Кролевецький р-н – 1, Лебедин – 2, Лебединський р-н – 3, Охтирка – 3, Охтирський р-н – 1, Роменський р-н – 1, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 8, Сумський р-н – 5, Тростянецький р-н – 22, Шостка – 22, Шосткинський р-н – 7, Ямпільський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.