Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 17 серпня 2021

Дата: 17.08.2021 08:36

Станом на 17 серпня 2021 року на Сумщині 78909 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 28 осіб (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 3, Великописарівський р-н – 2, Глухів – 4, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 6, Суми – 2, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 5, Шостка – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1349 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77084 осіб, з них за минулу добу – 13 (Суми – 3, Тростянецький р-н – 3, Шостка – 4, Шосткинський р-н – 3).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.