Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 16 серпня 2021

Дата: 16.08.2021 08:30

Станом на 16 серпня 2021 року на Сумщині 78881 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 32 осіб (Лебедин – 1, Лебединський р-н – 1, Охтирка – 9, Охтирський р-н – 2, Суми – 15, Сумський р-н – 4)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1348 летальних випадки, з них за минулу добу – 2 (Лебедин – 1, Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77071 осіб, з них за минулу добу – 2 (Лебедин – 1, Суми – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.