Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 14 серпня 2021

Дата: 14.08.2021 08:28

Станом на 14 серпня 2021 року на Сумщині 78843 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 33 осіб (Білопільський р-н – 1, Глухів – 5, Глухівський р-н – 2, Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Лебедин – 2, Охтирський р-н – 2, Суми – 11, Тростянецький р-н – 4, Шостка – 2, Шосткинський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1346 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77067 осіб, з них за минулу добу – 23 (Буринський р-н – 4, Глухів – 2, Конотоп – 1, Лебедин – 1, Лебединський р-н – 2, Суми – 10, Сумський р-н – 1, Шостка – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.