Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 12 серпня 2021

Дата: 12.08.2021 08:27

Станом на 12 серпня 2021 року на Сумщині 78756 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 34 осіб (Великописарівський р-н – 1, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 2, Лебедин – 2, Охтирка – 5, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 11, Тростянецький р-н – 3, Шостка – 5)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1346 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77019 осіб, з них за минулу добу – 23 (Конотоп – 8, Лебедин – 1, Суми – 1, Тростянецький р-н – 13).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.