Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 11 серпня 2021

Дата: 11.08.2021 09:15

Станом на 11 серпня 2021 року на Сумщині 78722 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 18 осіб (Буринський р-н – 1, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 3, Конотоп – 8, Краснопільський р-н – 1, Суми – 3, Тростянецький р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1346 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76996 осіб, з них за минулу добу – 42 (Білопільський р-н – 1, Конотоп – 5, Конотопський р-н – 2, Лебедин – 11, Лебединський р-н – 2, Суми – 13, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 3, Шостка – 4).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.