Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 10 серпня 2021

Дата: 10.08.2021 08:35

Станом на 10 серпня 2021 року на Сумщині 78704 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 18 осіб (Білопільський р-н – 1, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 1, Охтирка – 1, Охтирський р-н – 1, Ромни – 3, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1346 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76954 осіб, з них за минулу добу – 14 ( Кролевецький р-н – 2, Лебедин – 3, Лебединський р-н – 3, Суми – 4, Сумський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.