Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 7 серпня 2021

Дата: 07.08.2021 09:35

Станом на 7 серпня 2021 року на Сумщині 78664 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 26 осіб (Буринський р-н – 5, Глухів – 4, Глухівський р-н – 1, Охтирка – 1, Ромни – 2, Суми – 8, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1345 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76924 осіб, з них за минулу добу – 27 (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 2, Глухів – 1, Суми – 17, Тростянецький р-н – 6).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.