Відбувся конкурс на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області

Дата: 04.08.2021 13:01

Сьогодні, 04.08.2021 року, на базі Ворожбянської міської ради відбувся конкурс на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області.

Згідно Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу було проведено ІІІ етапи конкурсного відбору:

І етап - тестування (перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти);

ІІ етап - вирішення ситуаційного завдання;

ІІІ етап - презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти).

За результатами конкурсного відбору було визнано переможцем конкурсу на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області Мірошниченко Ольгу Миколаївну.

Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області