Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 1 серпня 2021

Дата: 01.08.2021 08:23

Станом на 1 серпня 2021 року на Сумщині 78505 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 16 осіб (Лебедин – 3, Лебединський р-н – 2, Охтирка – 1, Ромни – 1, Суми – 6, Сумський р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1344 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Сумський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76802 осіб, з них за минулу добу – 2 (Білопільський р-н – 1, Суми – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.