Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 29 липня 2021

Дата: 29.07.2021 08:41

Станом на 29 липня 2021 року на Сумщині 78428 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 39 осіб (Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н – 4, Лебедин – 11, Лебединський р-н – 2, Суми – 13, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 4)
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1343 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76758 осіб, з них за минулу добу – 28 (Білопільський р-н – 5, Конотоп – 1, Конотопський р-н – 5, Кролевецький р-н – 2, Недригайлівський р-н – 1, Суми – 9, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.