Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 28 липня 2021

Дата: 28.07.2021 09:03

Станом на 28 липня 2021 року на Сумщині 78389 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 27 осіб (Буринський р-н – 3, Конотоп – 1, Конотопський р-н – 1, Лебедин – 3, Охтирка – 1, Ромни – 1, Суми – 12, Тростянецький р-н – 5)
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1343 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76730 осіб, з них за минулу добу – 17 (Буринський р-н – 1, Глухівський р-н – 3, Суми – 7, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 3).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.