Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 27 липня 2021

Дата: 27.07.2021 08:42

Станом на 27 липня 2021 року на Сумщині 78362 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 16 осіб (Конотоп – 7, Охтирка – 2, Тростянецький р-н – 5, Шостка – 2)
За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1343 летальних випадки, з них за минулу добу – 1, (Шостка – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76713 осіб, з них за минулу добу – 16 (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 1, Конотоп – 2, Путивльський р-н – 1, Суми – 6, Сумський р-н – 4, Шостка – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.