Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 25 липня 2021

Дата: 25.07.2021 09:03

Станом на 25 липня 2021 року на Сумщині 78338 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 12 осіб (Лебедин – 1, Лебединський р-н – 4, Суми – 7)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1342 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76683 осіб, з них за минулу добу – 11 (Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 2, Суми – 7, Сумський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.