Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 24 липня 2021

Дата: 24.07.2021 08:33

Станом на 24 липня 2021 року на Сумщині 78326 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 42 осіб (Білопільський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 5, Липоводолинський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Суми – 24, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 2, Шостка – 3, Шосткинський р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1341 летальний випадок, з них за минулу добу – 2 (Сумський р-н – 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76672 осіб, з них за минулу добу – 15 (Суми – 6, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 2, Шостка – 4, Шосткинський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.