Робоча зустріч із керівництвом Сумської райдержадміністрації

Дата: 21.07.2021 16:53

Сьогодні, 21 липня, з робочим візитом до Ворожбянської громади завітали представники Сумської районної державної адміністрації: т.в.о. голови Андрій Петров разом із заступником голови Оксаною Скляр. У ході зустрічі ряд нагальних питань озвучили: заступники міського голови Роман Куценко та Дмитро Опришко, начальник фінансового відділу Ворожбянської міської ради Юлія Романютенко та начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворожбянської міської ради Лариса Руденко.

Основна мета поїздки – обговорення та вирішення проблемних питань розвитку громади.

Під час зустрічі з керівництвом громади обговорено стан та перспективи соціально-економічного розвитку, пріоритетні завдання на найближчий час та проблемні питання громади, зокрема наповнення місцевого бюджету, розвитку освіти, медицини, житлово-комунального господарства, земельні та інші питання.

У ході робочої поїздки керівництво району відвідало Ворожбянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 (опорний заклад) Ворожбянської міської ради, де ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, а також обговорили проблемне питання щодо утеплення будівлі та забезпечення закладу сучасним комп’ютерним класом.

«Впевнений, що спільними зусиллями та завдяки тісній співпраці зможемо вирішити важливі питання розвитку громади задля добробуту її мешканців», – зазначив Андрій ПЕТРОВ.