Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 22 липня 2021

Дата: 22.07.2021 08:54

Станом на 22 липня 2021 року на Сумщині 78258 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 37 осіб (Білопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 2, Лебедин – 2, Лебединський р-н – 1, Охтирка – 1,  Середино-Будський р-н – 5, Суми – 16, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 4, Шостка – 4)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1336 летальних випадків, з них за минулу добу – 1 (Сумський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76610 осіб, з них за минулу добу – 9 (Конотоп – 1, Конотопський р-н – 1, Лебедин – 1, Лебединський р-н – 1, Суми – 1, Тростянецький р-н – 4).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.