Відсьогодні на Сумщині запрацюють 6 центрів вакцинації 7 днів на тиждень

Дата: 21.07.2021 16:12

Про це під час пресконференції розповів голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

На Сумщині центри масової вакцинації працюватимуть 7 днів на тиждень в Конотопі, Ромнах, Охтирці, Шостці та два в Сумах (вул. Іллінська, 48-50 та вул. Привокзальна, 3а). Головам громад було доручено забезпечити підвезення бажаючих вакцинуватися до цих центрів.

Україна відкриває останній – 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.

Запис у чергу через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати.

Записатися на вакцинацію можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центрів вакцинації.

Також бажаючі вакцинуватись можуть це зробити через сайт https://vaccination.covid19.gov.ua/. Розробники сайту зробили зручним пошук центрів масової вакцинації та пунктів щеплення в регіоні.

Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/SinovacBiotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.