Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 21 липня 2021

Дата: 21.07.2021 08:38

Станом на 21 липня 2021 року на Сумщині 78221 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 17 осіб (Буринський р-н – 1, Глухів – 1, Конотоп – 2, Конотопський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Суми – 10)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1335 летальних випадків, з них за минулу добу – 2 (Конотоп – 1, Шосткинський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76601 осіб, з них за минулу добу – 9 (Глухів – 1, Глухівський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Суми – 5, Шостка – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.