Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 20 липня 2021

Дата: 20.07.2021 08:44

Станом на 20 липня 2021 року на Сумщині 78204 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 35 осіб (Буринський р-н – 2, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 1, Конотоп – 5, Конотопський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Охтирський р-н – 3, Суми – 2, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 3, Шостка – 12, Шосткинський р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1333 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76592 осіб, з них за минулу добу – 40 (Білопільський р-н – 2, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 3, Охтирка – 1, Путивльський р-н – 2, Суми – 13, Сумський р-н – 8, Тростянецький р-н – 3).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.