Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 13 липня 2021

Дата: 13.07.2021 08:30

Станом на 13 липня 2021 року на Сумщині 78076 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 8 осіб (Білопільський р-н – 1, Глухівський р-н – 2, Конотоп – 1, Путивльський р-н – 1, Суми – 2, Тростянецький р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1329 летальних випадків, з них за минулу добу – 3 (Суми – 3).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76452 осіб, з них за минулу добу – 23 (Великописарівський р-н – 1, Конотоп – 6, Конотопський р-н – 1, Охтирка – 1, Охтирський р-н – 4, Путивльський р-н – 3, Суми – 1, Тростянецький р-н – 6).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.