Вітаємо з Днем родини!

Дата: 08.07.2021 08:04

Шановні жителі громади! Від щирого серця вітаємо вас з Днем родини!

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Саме родина є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій Державі.

Українська нація одвічно славилася шанобливим ставленням до родинних цінностей. А сім’я, як основний елемент суспільства, була й залишається носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного українця.

Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Зі святом вас, дорогі земляки!