Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 9 липня 2021

Дата: 09.07.2021 08:28

Станом на 9 липня 2021 року на Сумщині 78049 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 24 осіб (Білопільський р-н – 1, Конотоп – 6, Конотопський р-н – 1, Краснопільський р-н – 2, Кролевецький р-н –3 , Недригайлівський р-н – 1, Путивльський р-н – 1, Роменський р-н – 2, Суми – 2, Сумський р-н – 5)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1326 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76380 осіб, з них за минулу добу – 9 (Липоводолинський р-н – 5, Недригайлівський р-н – 1, Суми – 2, Тростянецький р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.