Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 8 липня 2021

Дата: 08.07.2021 08:24

Станом на 8 липня 2021 року на Сумщині 78025 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 21 осіб (Білопільський р-н – 1, Конотоп – 1, Охтирський р-н – 1, Суми – 9, Сумський р-н – 6, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 1, Шосткинський р-н – 1).

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1326 летальних випадків, з них за минулу добу – 2 (Недригайлівський р-н – 1, Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76371 осіб, з них за минулу добу – 22 (Білопільський р-н – 1, Липоводолинський р-н – 3, Недригайлівський р-н – 2, Ромни – 4, Роменський р-н – 1, Суми – 5, Тростянецький р-н – 4, Шостка – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.