Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 4 липня 2021

Дата: 04.07.2021 08:17

Станом на 4 липня 2021 року на Сумщині 77966 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 15 осіб (Білопільський р-н – 1, Суми – 13, Сумський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1323 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76277 осіб, з них за минулу добу – 23 (Білопільський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Липоводолинський р-н – 2, Суми – 15, Сумський р-н – 4).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.