Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 3 липня 2021

Дата: 03.07.2021 08:54

Станом на 3 липня 2021 року на Сумщині 77951 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 21 особи (Білопільський р-н – 3, Конотопський р-н – 2, Краснопільський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Суми – 8, Сумський р-н – 4, Тростянецький р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1323 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76254 осіб, з них за минулу добу – 12 (Білопільський р-н – 2, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 2, Недригайлівський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Суми – 5).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.