Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 2 липня 2021

Дата: 02.07.2021 08:55

Станом на 2 липня 2021 року на Сумщині 77930 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 31 особи (Білопільський р-н – 2, Глухівський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 1, Путивльський р-н – 1, Суми – 21, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1323 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Охтирський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76242 осіб, з них за минулу добу – 63 (Білопільський р-н – 4, Буринський р-н – 2, Великописарівський р-н – 3, Глухів – 1, Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 1, Охтирка – 10, Охтирський р-н – 10, Ромни – 7, Роменський р-н – 2, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 17, Сумський р-н – 3).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.