Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 1 липня 2021

Дата: 01.07.2021 08:56

Станом на 1 липня 2021 року на Сумщині 77899 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 21 особи (Конотоп – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Лебедин – 2, Недригайлівський р-н – 1, Середино-Будський р-н – 2, Суми – 6, Сумський р-н – 4, Тростянецький р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1322 летальних випадки, з них за минулу добу – 3 (Конотоп – 1, Путивльський р-н – 1, Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76179 осіб, з них за минулу добу – 29 (Білопільський р-н – 1, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 1, Ромни – 4, Роменський р-н – 2, Суми – 14, Сумський р-н – 6).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.