Ворожбянська міська рада оголошує конкурс на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області

Дата: 02.07.2021 11:58

НАЙМЕНУВАННЯ І МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ:

Ворожбянська гімназія № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області, адреса: Сумська область, Сумський район, м. Ворожба, вул. Вячеслава Безсокирного, буд. 1.

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСАДИ ТА УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ:

Директор, посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК, КІНЦЕВИЙ СТРОК І МІСЦЕ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (за формою, визначеною у додатку 3 до Положення про конкурс);

• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копію паспорта громадянина України;

• копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• довідку про відсутність судимості (видану не раніше дати прийняття рішення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти для участі у якому подаються документи);

• довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду (видану не раніше дати прийняття рішення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти для участі у якому подаються документи);

• мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі пред’являє оригінали документів, копії яких подаються для участі у конкурсі, та завіряє копії особистих документів власним підписом. Копії документів, що подаються без пред’явлення оригіналів документів, засвідчуються уповноваженою на це відповідно до законодавства особою. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, несе персональну відповідальність за легітимність поданих нею документів та за достовірність інформації, що відображена у них.

Подання документів:

Документи для участі у конкурсному відборі подаються до конкурсної комісії особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) з 02 липня по 22 липня 2021 року включно за адресою: вул. Центральна, 22, каб. №28,  м. Ворожба, Сумська область.

ДАТУ ТА МІСЦЕ ПОЧАТКУ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ, ЕТАПИ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ ТА ТРИВАЛІСТЬ:

Дата початку конкурсного відбору та місце його проведення - 04 серпня 2021 року, приміщення Ворожбянської міської ради за адресою: м. Ворожба, вул. Б. Хмельницького, буд. 8, каб. № 2.

Конкурсний відбір переможців конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджено наказом Міністерством освіти і науки України від 19.05.2020  № 654 «Щодо примірного переліку питань». Форма перевірки знання законодавства  - письмове тестування.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Уповноважена особа, яка надає інформацію про конкурс та приймає документи для участі у конкурсі за описом, копію якого надає особі, яка їх подає – головний спеціаліст відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворожбянської міської ради Скляр Інна Миколаївна, телефон: 066-162-19-73, адреса електронної пошти: oksms.vorozhba@gmail.com

Рішення «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області»

Рішення «Про затвердження конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області»

Наказ начальника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Ворожбянської міської ради «Про оголошення конкурсу на посаду керівника Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області»