Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 30 червня 2021

Дата: 30.06.2021 08:50

Станом на 30 червня 2021 року на Сумщині 77878 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 21 осіб (Білопільський р-н – 1, Глухівський р-н – 2, Краснопільський р-н – 1, Охтирський р-н – 4, Суми – 9, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1319 летальних випадків, з них за минулу добу – 1 (Путивльський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76150 осіб, з них за минулу добу – 97 (Білопільський р-н – 6, Буринський р-н – 4, Великописарівський р-н – 3, Конотоп – 11, Конотопський р-н – 2, Кролевецький р-н – 1, Охтирка – 4, Путивльський р-н – 5, Ромни – 10, Роменський р-н – 10, Суми – 28, Сумський р-н – 2, Тростянецький р-н – 11).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.