Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 28 червня 2021

Дата: 28.06.2021 09:10

Станом на 28 червня 2021 року на Сумщині 77851 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 4 осіб (Охтирка – 1, Суми – 2, Сумський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1318 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 76008 осіб, з них за минулу добу – 25 (Білопільський р-н – 6, Краснопільський р-н – 2, Охтирка – 8, Суми – 16, Сумський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.