Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 27 червня 2021

Дата: 27.06.2021 09:35

Станом на 27 червня 2021 року на Сумщині 77847 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 15 осіб (Конотоп – 4, Суми – 10, Сумський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1318 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75975 осіб, з них за минулу добу – 25 (Білопільський р-н – 3, Краснопільський р-н – 1, Охтирка – 1, Суми – 20).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.