Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 26 червня 2021

Дата: 26.06.2021 08:33

Станом на 26 червня 2021 року на Сумщині 77832 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 40 осіб (Білопільський р-н – 1, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 6, Липоводолинський р-н – 6, Недригайлівський р-н – 1, Охтирка – 1, Путивльський р-н – 1, Суми – 13, Сумський р-н – 4, Тростянецький р-н – 1, Шосткинський р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1318 летальних випадків, з них за минулу добу – 1 (Шосткинський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75950 осіб, з них за минулу добу – 53 (Білопільський р-н – 1, Конотоп – 3, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 1,  Лебединський р-н – 1, Охтирка – 13, Охтирський р-н – 1, Путивльський р-н – 13, Суми – 14, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.