Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 08:00

Шановні жителі Ворожбянської громади!

Щиро вітаємо вас з визначним державним святом - Днем Конституції України!

Прийняття Конституції – це не лише закріплення правових основ незалежної країни, її суверенітету, територіальної цілісності, а й визначення нашої впевненості та відповідальності. У Конституції визначені основні пріоритети та найвищі цінності людини.

Демократичне суспільство неможливо розвивати без дотримання конституційних прав, які визначають рівень розвитку держави та формують вектор її подальшого руху. Нехай демократичні засади, які закріплені у Конституції, будуть реаліями нашого сьогодення, мир і злагода сприяють подальшій розбудові правової держави.

Бажаємо кожному усвідомлювати свої права і свободи, та водночас пам'ятати: саме від нас залежить добробут країни, у якій ми народилися. Розуміння нашої відповідальності та взятих на себе обов'язків, першою чергою, перед самими собою, творить новий день, формує світ, у якому ми живемо.

Міцного здоров'я! Нехай відкриваються нові горизонти для розвитку та самовдосконалення!