Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 25 червня 2021

Дата: 25.06.2021 09:13

Станом на 25 червня 2021 року на Сумщині 77792 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 24 осіб (Білопільський р-н – 1, Краснопільський р-н – 3, Охтирка – 1, Суми – 16, Сумський р-н – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1317 летальних випадків, з них за минулу добу – 6 (Лебединський – 1, Суми – 3, Шостка– 2).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75897 осіб, з них за минулу добу – 38 (Білопільський р-н – 7, Глухів – 2, Глухівський р-н – 1, Охтирка – 2, Путивльський р-н – 1, Ромни – 2, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 9, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 3, Шостка – 7, Шосткинський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.