Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 24 червня 2021

Дата: 24.06.2021 08:41

Станом на 24 червня 2021 року на Сумщині 77768 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 24 осіб (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 1, Недригайлівський р-н – 2, Охтирка – 1, Путивльський р-н – 2, Суми – 8, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 3, Шосткинський р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1311 летальних випадків, з них за минулу добу – 3 (Лебедин – 1, Суми – 1, Тростянецький р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75859 осіб, з них за минулу добу – 50 (Білопільський р-н – 4, Глухівський р-н – 1, Конотоп – 9, Конотопський р-н – 4, Кролевецький р-н – 3, Лебединський р-н – 1, Путивльський р-н – 4, Суми – 23, Сумський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.