Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 23 червня 2021

Дата: 23.06.2021 08:53

Станом на 23 червня 2021 року на Сумщині 77744 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 26 осіб (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 1, Великописарівський р-н – 2, Лебедин – 2, Недригайлівський р-н – 2, Охтирський р-н – 2, Путивльський р-н – 8, Суми – 3, Тростянецький р-н – 4, Шостка – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1308 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Шостка – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75809 осіб, з них за минулу добу – 143 (Білопільський р-н – 13, Буринський р-н – 3, Великописарівський р-н – 1, Конотоп – 17, Конотопський р-н – 4, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 3, Лебедин – 6, Недригайлівський р-н – 1, Охтирка – 1, Охтирський р-н – 3, Путивльський р-н – 7, Ромни – 12, Роменський р-н – 12, Середино-Будський р-н – 3, Суми – 30, Сумський р-н – 5, Тростянецький р-н – 5, Шостка – 14, Шосткинський р-н – 1, Ямпільський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.