Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 21 червня 2021

Дата: 21.06.2021 08:30

Станом на 21 червня 2021 року на Сумщині 77707 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 14 осіб (Білопільський р-н – 2, Суми –6, Сумський р-н – 5, Шостка – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1305 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75649 осіб, з них за минулу добу – 16 (Білопільський р-н – 3, Краснопільський р-н – 1,Суми – 10, Сумський р-н – 2).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.