Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 19 червня 2021

Дата: 19.06.2021 08:15

Станом на 19 червня 2021 року на Сумщині 77673 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 19 осіб (Великописарівський р-н – 1, Краснопільський р-н – 1, Лебедин – 1, Липоводолинський р-н – 3, Охтирка – 1, Суми – 9, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1304 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75597 осіб, з них за минулу добу – 124 (Білопільський р-н – 4, Глухів – 7, Глухівський р-н – 6, Конотоп – 54, Конотопський р-н – 7, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 3, Лебедин – 5, Лебединський р-н – 1, Охтирський р-н – 3, Ромни – 1, Суми – 26, Сумський р-н – 6).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.