Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 15 червня 2021

Дата: 15.06.2021 08:50

Станом на 15 червня 2021 року на Сумщині 77539 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 19 осіб (Білопільський р-н – 4, Буринський р-н – 1,  Конотоп – 5, Конотопський р-н – 1, Охтирський р-н – 2, Путивльський р-н – 1, Суми – 2, Сумський р-н – 1, Шостка – 2)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1302 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 (Охтирка – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75175 осіб, з них за минулу добу – 156 (Білопільський р-н – 12, Буринський р-н – 1, Глухів – 20, Глухівський р-н – 12, Конотоп – 8, Конотопський р-н – 2, Краснопільський р-н – 5, Кролевецький р-н – 2, Лебединський р-н – 1, Охтирка – 12, Охтирський р-н – 8, Путивльський р-н – 9, Ромни – 3, Роменський р-н – 2, Суми – 43, Сумський р-н – 9, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 6).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.