Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 14 червня 2021

Дата: 14.06.2021 08:48

Станом на 14 червня 2021 року на Сумщині 77520 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 9 осіб (Конотоп – 2, Конотопський р-н – 1, Суми – 6)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1301 летальний випадок, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 75019 осіб, з них за минулу добу – 47 (Білопільський р-н – 6, Краснопільський р-н – 1, Суми – 35, Сумський р-н – 5).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.