Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 13 червня 2021

Дата: 13.06.2021 08:44

Станом на 13 червня 2021 року на Сумщині 77511 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 31 особи (Білопільський р-н – 1, Глухів – 1, Глухівський р-н – 1,  Охтирський р-н – 2, Ромни – 4, Роменський р-н – 1, Суми – 19, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1300 летальних випадків, з них за минулу добу – 1 (Суми – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 74972 осіб, з них за минулу добу – 76 (Білопільський р-н – 9, Краснопільський р-н – 2, Ромни – 2, Суми – 59, Сумський р-н – 4).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.