Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 12 червня 2021

Дата: 12.06.2021 08:46

Станом на 12 червня 2021 року на Сумщині 77480 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 36 осіб (Білопільський р-н – 2, Краснопільський р-н – 2, Липоводолинський р-н – 1, Путивльський р-н – 1, Ромни – 1, Роменський р-н – 1, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 24, Сумський р-н – 2, Шостка – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1300 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 74896 осіб, з них за минулу добу – 47 (Білопільський р-н – 1, Конотоп – 1, Конотопський р-н – 16, Кролевецький р-н – 1, Лебединський р-н – 2, Недригайлівський р-н – 8, Суми – 12, Сумський р-н – 2, Шостка – 4, Ямпільський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.