Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 9 червня 2021

Дата: 09.06.2021 08:59

Станом на 9 червня 2021 року на Сумщині 77324 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 43 осіб (Білопільський р-н – 1, Глухів – 2, Конотоп – 4, Лебедин – 1, Лебединський р-н – 1, Охтирка – 1, Путивльський р-н – 2, Ромни – 2, Суми – 22, Сумський р-н – 3, Тростянецький р-н – 1, Шостка – 3)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1299 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 74648 осіб, з них за минулу добу – 147 (Білопільський р-н – 7, Великописарівський р-н – 1, Глухів – 2, Глухівський р-н – 5, Конотоп – 4, Конотопський р-н – 3, Краснопільський р-н – 3, Кролевецький р-н – 10, Лебедин – 7, Лебединський р-н – 5, Охтирка – 12, Охтирський р-н – 5, Ромни – 23, Роменський р-н – 9, Суми – 40, Сумський р-н – 8, Шостка – 3).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.