Інформація щодо епідситуації з поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області станом на 7 червня 2021

Дата: 07.06.2021 08:53

Станом на 7 червня 2021 року на Сумщині 77263 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 8 осіб (Ромни – 1, Суми – 6, Тростянецький р-н – 1)

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 1298 летальних випадків, з них за минулу добу – 0.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 74325 осіб, з них за минулу добу – 17 (Білопільський р-н – 7, Краснопільський р-н – 1, Суми – 8, Сумський р-н – 1).

Станом на ранок у Ворожбянській територіальній громаді не виявлено нових підтверджених випадків захворювання на коронавірус COVID-19.